| anonim_4396 a întrebat:

Un baiat ar putea iubi o fata cu pistrui?

Răspuns Câştigător
| dulc3'maria a răspuns:

Daaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa doar nu este asta un impedimentwinkingoricum sunt dragute raw unele fete cu pistruilove struck

40 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu cred ca pistruii ar fi un impediment, ce dumnezeu. in multe cazuri, pistruii sunt chiar adorabili si dau un aspect deosebit "posesoarei". categoric pistruii sunt semne distinctive, ce te fac speciala big grin. si un baiat care nu poate iubi o fata doar pentru ca are pistrui inseamna ca e un superficial care nu are pic de simt estetic laughing.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Dooh. pistruii pot fi chiar sweet

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu, ii va spune:Ai pistrui, deci nu te pot iubi! Tu ce crezi?

Doamne, bine ca nu am pistrui...

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Da! mie imi plac fetele pistruiate, insa nu pot sa privasc o fata plina de cosuri...yeacs.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Si eu am pistrui asta nu inseamna ca nimeni nu se uita la mine din contra unii zic ca fetele cu oistrui sunt mai speciale asa ca nu te mai tortura unii baieti sunt mai gingasi mai rasfatati si ei vor perfectiune ei bine daca se crede perfect nu e asa ca nu te mai tortura si ca sa iti raspuns la intrebare da sg ca poate iubi dar depinde si fel de baiat este pentru ca daca este unul mofturos nu prea cred poate te vrea pentru altceva ma rog asta e parere mea sper ca ti-am fost si eu de folos daca vrei sa mai vb bya_x0_girl [nu-i o e zero:p]! p`aawave

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Paihappy si eu am pistruihappy ii uraschappy cosmarul vietiistraight facechiar n'ati observat ca tuturor fetelor le plac pistrui dar pentru baieti e un adevarat cosmarhappy? e groaznic mai ales vara e teribiltongue daca ai doi trei nu-i problema da deja cand sunt multi mori incethappydaca s-ar putea inlocui cu cosurile ce bine ar fibatting eyelashesplus ca voi spuneti ca daca o iubeste o iubeste cu ei.si pentru baieti conteaza aspectul exterior si cand ii vede cati suntrolling eyes nu te mai iubeste.acum depindehappy

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Paihappy si eu am pistruihappy ii uraschappy cosmarul vietiistraight facechiar n'ati observat ca tuturor fetelor le plac pistrui dar pentru baieti e un adevarat cosmarhappy? e groaznic mai ales vara. e teribiltongue daca ai doi trei nu-i problema da deja cand sunt multi mori incethappydaca s-ar putea inlocui cu cosurile ce bine ar fibatting eyelashes plus ca voi spuneti ca daca o iubeste o iubeste cu ei.si pentru baieti conteaza aspectul exterior si cand ii vede cati suntrolling eyes nu te mai iubeste.acum depindehappy

| katy95 a răspuns:

Sigur ca da, iubirea vine din suflet si nu tine cont de aspectul fizic

| gingasul a răspuns:

Nu (cel putin eu ), restul treaba baietilor daca le plac fetele cu pistrui; mie nu-mi plac deloc. straight face

| alex23_4607 a răspuns:

Fetele cu pistrui sunt sexy si gagica-mea are si eu o iubesc

| shinninglikeastar a răspuns:

Fetele cu pistrui sunt mai senzuale!