| LazyJohnny a întrebat:

Daca un baiat are pistrui asta il face mai urat?

9 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Il face mai deosebit

| BiuL a răspuns:

Nu, il face pur si simplu pistruiat si nimic mai mult.

| irina20 a răspuns:

Nu.Trasaturile si caracterul il pot face urat.

| pietrean a răspuns:

Nu,orice chestie deosebita, ii da un farmec aparte persoanei respective! Si nepoata mea are pistrui.Nu pot fi toti oamenii "perfecti". Doar Bianca Dragusanu(prefabricata)!

| Latinmoon a răspuns:

Mie mi se par draguti baietii cu pistrui :->hee hee.

| Kasia a răspuns:

Daca are trasaturi frumoase, nu. poate parea chiar mai interesant.

| hummmer a răspuns:

Dar ce, o fata cu pistrui e urata?
Stai linistit, nu esti un monstru.

| Inela a răspuns:

Nu cred, adica daca arati perfect si ai un comportament josnic. De fapt, baietii cu pistrui mi se par draguti smugwinking

| AnneSwagX3 a răspuns:

Nu. cred;-? Eu zic că nu conteză cum areți ci. sufletul contează. și "Nimeni nu este perfect. "