| aleza21 a întrebat:

Unde se poate gasi Gel Virginia pentru stramtarea vaginului? Multumiri.

7 răspunsuri:
| cristianorudi7 a răspuns:

Dc, ti-au trs-o toti si l-au facut piscina huh?

| Bl3ndDjBl3nd a răspuns:

Cata dreptate are cristianorudi7 dai funda ca o merita. auzi la el piscina rolling on the floor LOL happy felicitarile mele

| lolipop_5666 a răspuns:

Ai incercat in farmacii? sau poate la un sexshop.incearca poate gasesti.

| SEAL a răspuns:

Sa mor daca stiam ca exista asa ceva

| cossmy a răspuns:

Ia da cu niste zeama de lamaie...se strange de nu mai intra nici degetu. Se face si cret. Auzi frate, stramtarelaughing. Trebuia gandita asta inainte sa se faca galeata. Cat despre ala, cred ca in farmaciitongue

| Sapphire a răspuns:

Simte-te din nou ca o virgina? laughing

| Ninon a răspuns:

Prea larga, huh?laughing))