| anonim_4396 a întrebat:

Unde pot gasi cizme colorate de cauciuc a.ca.a wellies sau wellingtones, in bucuresti? multumiri

6 răspunsuri:
| costymaximus a răspuns:

Ai auzit de "mall-uri"? Sint vreo 6 cel putin in Bucuresti.Ai incercat?

| andreiasavescu a răspuns:

Tocmai mi-am cumparat 2 perechi de cizme de cauciuc colorate de aici http://hainetari.com/2011/cizme-de-cauciuc-ieftine-pentru-femei-burberry/

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Eu am gasit in fiecare an la TinaR. sunt km pana la genunchi si sunt multe modele pictate manual. pe la vreo 2 milioane. am mai vazut la stone creek, office shoes. thinking

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Vezi pe excape.ro

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pantofiori.net