| MiSsDaRkY a întrebat:

Va rog am nevoie de un mare ajutor... O prietena de amea era cu un baiat care il plac ff mult si el ma placea pe mine.Eu cu acel baiat am decis sa fim impruna, o prietena dea acelei fete a aflat si i-a spus.Aum prietena mea e foarte foarte suparata si eu n-am vrut s-o ranesc.Trebuie sa inteleaga ca noi ne placem de mult timp ianinte ca baiatul acela sa fie cu ea.As vrea sa inteleleaga dar, uitati ce a spus: eu nu`mi tai venele degeaba...eu nu plang degeaba.nu ma droghez degeaba.plang pentru el ca d eparca mi-a murit frtimiu.se rupe sufletu in mine.mai am un pic si o sa mor." Nu stiu ce sa mai fac.Chiar imi pare rau. I-am spus iubitului meu ca ar fi mai bine sa ne intalnim pe ascuns si sa fie cu ea, sau chiar sa ma paraseasca.Va rog ajutati-ma! Dau funda. daca mai conteaza.

Răspuns Câştigător
| Gabriela_3094 a răspuns:

In primul rand baiatul a ales cu care dintre voi vrea sa fie, nu e vina ta. In al doilea rand daca era prietena ta ar fi inteles lucru` asta si nu tiar fi reprosat nimic.

2 răspunsuri:
| cOry_1726 a răspuns:

Sa vorbesti cu prietena ta si sa-i spui ca si tuh il iubesti

| Sebitza_5280 a răspuns:

Pai...este ceva mai greu dar incearca asta
Incearca sa o inveselesti
Daca iubitul tau inca o mai place eu tias recomanda sa ii lasi pe ei 2
dar daca cumva iubitului tau nu ii mai place de ea ramai cu el si spune-i prietenei tale ca el nu o mai place stiu ca e cam dur da...winking