| musa121 a întrebat:

Buna TPU o prietena mi-a spus daca visez un baiat de 7 ori ma place este adevarat? ea mi-a mai spus ca daca il visez de 3 ori o sa tipe la mine.eu nu am crezuto pana mi s-a intamplat

2 răspunsuri:
| aleSsialeXxia a răspuns:

Nu este nimic adevarat... daca visezi pe cineva asta nu inseamna ca o sa se intample ceva cu acea persoana, a fost doar o intamplare ca s-a intamplat ce ti-a spus prietena ta... pupici=> funDa?:Xbig grin

| AnonimulxD112 a răspuns:

straight face
Poate ea a vb cu el ca sa te minta. uneori e adv uneori nu...
Subnt doar prosteli