| djmaxtor007 a întrebat:

Va Rog sa-mi Spune-ti De unde pot lua si eu negative sau negative de karaoke in format mp3, am nevoie urgent de negative de muzica populara, negative de muzica romaneasca, negative de muzica pop... mentionez ca am nevoie de cateva dar daca stiti site-uri sau forumuri de unde pot descarca dau fundita! b-) happywinking

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu fac negative ieftine. DAca esti interesat lasa pm

| Gani a răspuns:

Variante gratis la ccea ce cauti ai sa gasesti ceva dar aproape neutilizabile. Ele vor trebui sa fie prelucrate, personalizate pe tonalitate, tempo, instrumente din acompaniamente ....etc 0758865892