| 1People a întrebat:

Vise intampla sa vi se scoale penisul fara motiv in timpul orelor de curs?laughing)))))))))))))))))))

Răspuns Câştigător
| eXtreme21 a răspuns:

Daaaa, se scoala da-l`n sange laughing
Cateodata mi-e si rusine sa ma ridic din banca sa nu treaca vreuna pe langa mine si sa o ciuruiesc laughing)
Nu are nimic daca e asa, dabia vad fetele ca ai potential, pentru ca presupun ca se vede mai "masiv" cand e in erectie.
Sper ca am putut sa te ajut.

13 răspunsuri:
| Kiraa a răspuns:

Dap laughing cand ma uit la colega din spate in special

| rakitik a răspuns:

Pai un motiv trebuie sa fie... posibil sa iti placa ce preda doamna profesoara

| Roxxanaaaa a răspuns:

Unui coleg ii s`a intamplat laughing)))) a ras toata clasa de el laughing)

| MonkeyBoss a răspuns:

Ti se intampla sa mai ai si altfel de intrebari? straight face

| alafaranume a răspuns:

Mie de obicei mi se intampla cand ma duc la facultate dupa cateva ore de somn sau chiar deloc si nu ma odihnesc calumea

| Dani1509 a răspuns:

Sigur ca da happy.Am o profesoara la care ar trebui sa fii impotent ca sa nu ai erectie!

| ComatoseWine a răspuns (pentru Roxxanaaaa):

De unde ati aflat voi ce i s-a intamplat si ce era de ras?smug

| SurubeL a răspuns:

Loool de cate ori... Mai ales. // De ti se scoala! MAMA :d. Ce leas dao la profe in special. Ca la vreo 2-3 colege le-am dato... xDD

| wolk1996 a răspuns:

Da mai ales la franceza cu nou mea profesoara de 22 de ani cind stau in fata ei sau ea in fata mea controlind gresele din caiet

Răspuns utilizator avertizat
| Bogdan1o a răspuns:

Se intampla...des laughing
nu e mare lucru daca nu te vede nimeni, sau daca reusesti sal aranjezi incat sa nu se vada prea tare
daca iti place o profesoara sau o colega e absolut normal
bafta

| BB2012 a răspuns:

Ce amintiri... profa de mate laughing