| anonim_4396 a întrebat:

Voi cum reusiti sa tineti o fata interesata de voi pe messenger de exemplu?
Mie mi se pare ca, cu cat o lungesc mai mult cu atat se duce mai spre naiba. nu stiu.
Adica ce discutii poti vorbi, vrajeala ce o fii sa fie acolo?
Chiar exista talent de asta al unui barbat/baiat sa vrajesti o fata pe messenger, incat sa fuga spre tine?

8 răspunsuri:
| VerginicăVacăGrasă a răspuns:

Invita fata direct la restaurant și ii plătești consumația

| MarianWLF a răspuns:

De ce faci un scop din a tine o fata pe messenger? Ideea mesajelor e de a face tranzitia spre intalnire, daca azi i-ai scris, in maxim 2-3 zile deja o inviti in oras daca ai intentii cu ea, altfel isi pierde interesul.

| RAY a răspuns:

Daca nu e atracție fizică degeaba vb cu ea, te baga in freindzone

| Violleta2022 a răspuns:

Online-ul este doar de flirt ieftin, mincinos si pierdere de timp, ca nu iese nimic adevarat si real de la online.
Ti s-a mai spus in nenumrate randuri sa lasi online-ul ca nu prinzi nimic, dar se pare ca nu vrei saintelegi.
Ma rog, trebuei sa treaca anii ca sa intelegi acest lucru.

| dullcat a răspuns:

A discuta cu cineva, asa in general, nu neaparat in interes amoros, tine de alte abilitati, nu de vrajeala. Daca vorbiti numai cu intrebari care au raspuns da/nu, e aiurea.Ai tot internetul la dispozitie.E asa greu sa gasesti subiecte interesante, din alea care te tin ore intregi si fac ca timpul sa curga? Eu cred ca nu.Trebuie doar sa iti dai interesul.Succes.

| J0B0MAT a răspuns:

Cu vrăjeala ține doar pentru mici aventuri.Nu ai cum să ții o fată lângă tine mult timp așa.

| Hyperion7 a răspuns:

Băi,chiar da, ce sa vezi big grin

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pai trebuie sa va si intalniti si sa petreceti timp impreuna in viata reala, nu doar pe net.
Nu totul se discuta ci se si simte si observa in persoana.