| OneLifeOneLove a întrebat:

Vreau si eu statusuri, dar sa fie originale, ceva mai noi

Răspuns Câştigător
| mikuta a răspuns:

Http://sweety-things.weebly.com/

4 răspunsuri:
| Adyr0 a răspuns:

Nu-s la calculator; Pana la magazin; P-afara; Ma uit la TV; Dorm; Ma joc.

| regina a răspuns:

Si sterge-ti de pe a ta fata falsul zambet.
Am s-o iau de la inceput.
Am dat gres, dar nu mai conteaza
Suntem diferiti totusi ne potrivim...Shi am stat unul langa altul cand toti vroiau sa ne despartim...
Niciodata nu a fost usor...acum e greu Ca sa întelegi ca esti prost trebuie totusi sa-ti mearga mintea...laughingNici tu nu te cunosti, candva ve-i fi surprins de tine!big grin BECAUSE I CAN!tongue Please try again, NEVER! Sper ca ti-au placutkiss

| DannielZMF a răspuns:

Da-te mai asa!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

DOammnne Adyr0oh go on vaii de kapuu tau:-x stiam si eu. dar ai dat fundiita:p