| justagirl21 a întrebat:

Vreau si eu niste statusuri dar sa fie originale pot fi de orice fel. multumesc

Răspuns Câştigător
| No a răspuns:

Cel mai bun prieten e ca un trifoi cu patru foi : greu de gasit, dar norocos daca il ai ! happy
Viata seamana cu o poveste, dar ceea ce important nu e lungimea ei, ci valoarea ei.
Mi-as dori ca intr-o buna zi, ca visele mele sa mi se poata implini ! day dreaming
Intotdeauna voi visa, voi canta si voi spera, .ca si eu sa fiu o stea .de cinema ! star
Voi crede mereu in tine si te poti baza pe mine !
Mi-e dor de zambetul tau dulce, de ochii tai scanteietori, de buzele tale subtiri, de stelele tale din priviri, ma topesc dupa tine, simt ca mor fara tine, asa ca intoarce-te la mine, fa-ma sa ma simt iubita, sa nu-mi mai fie dor !
Look at me, look at you, you are awesome and it`s true ! laughing Iubirea e ca un joc, in care trebuie sa ai noroc !
Uneori imi fac prea multe sperante de la viitor .Privesc cerul plin de nori care fulguie incetisor. Incerc sa nu ma mai gandesc la el, incerc sa fiu si eu altfel .
P.S. toate sunt orginale. by me big grin

1 răspuns:
| alexandra1234321 a răspuns:

Nu beau, nu fumez, nu ma droghez... un singur defect am - mint de rup!
Join the dark side... we have cookiez!
Cand eram mic credeam ca faima si banii ma vor face fericit.Acum ca am crescut am realizat ca asa este!
Am mancat usturoi... Nu pot vorbii!
Mai bine taci si doar pari prost... Decat sa vorbesti si sa inlaturi orice indoiala!
Invisible to everyone! only loosers can see me.
Prea bun ca sa fiu Light!
Astazi am aflat ce e Iubirea... maine afli tu ce-i despartirea!
Caut cu lumanarea… gasesc aproape orice
Cine nu ma poate inghiti... sa ma suga!
E bine sa lasi bautura. dar nu e bine sa uiti unde ai lasat-o!
Aici poate fi reclama ta!
Doctorul mi-a spus ca sunt nebun... dar vocile din cap cica nu e adevarat
Cortina uitarii nu va cadea niciodata peste decorul unei sincere prietenii numai daca spectacolul a luat sfarsit
Ca tine gasesc si in RECYCLE BIN...Ca mine nu gasesti nici pe GOOGLE
Cine se trezeste de dimineata…casca toata ziua.
Dansez pe sarma DND
Femeile...sunt ca locurile de parcare : cele bune sunt okupate iar cele libere sunt pentru handicapati.
Nu-s momentan la tastatura, dar dac tipi foarte tare la monitor s`ar putea sa te aud…
3. A avea constiinta curata inseamna a avea memorie proasta.
Cei cinstiti sunt inadaptatii societatii
. Nu este important sa castigi…este important sa-l faci pe celalalt sa piarda
Nu sunt complet inutila….cel putin servesc de exemplu negativ pentru altii
A gresi este omeneste…totusi, a da vina pe altul este si mai omeneste.
Eu nu sufar de nebunie….ma bucur de ea in fiecare minut
Banii nu fac fericirea….o cumpara gata facuta
Fugi de tentatii….dar incet sa te poata ajunge

A studia insteamna a te indoiesti de inteligenta colegului de banca
Munca nu a omorat niciodata pe nimeni……dar de ce sa risti?
Alcoolul omoara incet incet……nu conteaza, nu ma grabesc laughing
Exista doua cuvinte care iti deschid multe usi……trage si impinge
N-am status
Cei cinstiti sunt inadaptatii societatii
FOAIEVERDESOLZDEPESTEUITEPROSTUCUMCITESTE