| Nastia a întrebat:

Am facut un site, pe el o sa scriu despre psihologie. o sa pun carti, poze, teste, documente. ce sa scriu pe prima pagina?

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
7 răspunsuri:
| VladyCristian a răspuns:

Eu zic sa scrii un mesaj atractiv sau un citat care sa atraga lumea. Citatul trebuie sa fie adevarat astfel incatat cititorul sa fie convins ca site-ul este serios si util pentru el happy

| Liada a răspuns:

Ceva pe ecran cu stele.planete.diferite obiecte care se folosesc psihologii.mai multe imagini pe un fon ar trebui sa arate dragut.succes

mira
| mira a răspuns:

Ai o pregatire in psihologie? Este foarte necesara.

PsihoSex
| PsihoSex a răspuns:

Iti sugerez sa pui fotografiile lui Freud, Adler si Jung, si cel putin un citat bine ales din fiecare! Apoi, undeva central, mare, litera psi, piramida lui Maslow, si altele!

Esti absolventa de psihologie sau doar pasionata - din indiferent ce motive?!

Sper sa faci public site-ul! Multumesc!

| Nastia explică:

Trebuie sa fac un site pentru istorie de psihologie sau economie.nu sunt studenta, mai am pana acolo.

Răspuns utilizator avertizat
| psiho2020 a răspuns:

Si eu incerc sa construiesc un site...tot despre psihologie, numai ca nu reusesc de unul singur...am nevoie de colaboratori, de persoane care sa scrie articole. eventual in engleza. Daca e cineva interesat, da-ti add pe id-ul: logical_inference@yahoo.com