| Calinescu1720 a întrebat:

Am împlinit 18 ani, nu am primit de doua luni alocatia, sunt in clasa 11. Am facut cerere la școală la secretariat dar n-am primit nici acum alocatia. Am cont la banca Transilvania, am fost la banca si mi-au spus ca nu mi-a intrat niciun ban in cont.

Răspuns Câştigător
| Andresso a răspuns:

O sa-ti intre, dar mai tarziu, mie la liceu, anul trecut mi-au intrat banii abia dupa 9 luni de scoala. Mai intreaba pe la secretariatul liceului odata pe saptamana. Pana la urma iti va veni, stai linistit/a.