| georgiana_6253 a întrebat:

As vrea sa stiu ce materii se fac la liceul economic. Care profil este mai bun, cel economic sau cel de turism si alimentatie? Astept raspuns urgent, multumesc!

32 răspunsuri:
| valentina93 a răspuns:

Buna! Cred ca ellene a raspuns destul de bine doar ca as mai avea ceva de completat. Eu tocmai am terminat clasa a 9-a si stiu ca se face si corespondenta economica(practic inveti cum sa corespondezi cu un partener de afaceri sau cu furnizori ceva de genul). Intr-a 9a se fac doar 2 ore de matematica, 4 de romana si cate una de istorie si geografie, cel putin asa am facut eu.

| valllllllllly a răspuns:

Eu sunt tot la turism si vreau si eu sa stiu