| Mihai1765 a întrebat:

Buna, este adevarata chestia ca daca nu faci meditatii cu profesori universitari nu ai cum sa intri la UMF Cluj?

Răspuns Câştigător
| Nirvanaaa a răspuns:

Profesorii universitari iau și 10 elevi in grupa ceea ce este anormal. Mai bine faci cu un profesor de liceu sau un student care face individual decât sa ai alți 9 colegi de grupa. Nu conteaza titulatura conteaza sa intelegi de la persoana aceea. Am avut surpriza sa aud ca cineva care a făcut cu un profesor universitar a picat. Plus ca o meditatie cu un profesor universitar e destul de scumpă și nu merita. Tot atat înveți și cu un profesor de liceu sau un student in an clinic.

5 răspunsuri:
| ancaval a răspuns:

La facultate intri doar dacă ai învățat bine.

| zurick a răspuns:

Nu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu este...totul e să te pregătești din ce se dă la admitere.

| Lilith33 a răspuns:

Fals. Totul ține de capacitatea ta de a învăța logica lucrurilor predate de profesori.

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Nu este adevărată chestia.