| Cosminalx99 a întrebat:

Buna,la evaluarea nationala am scirs totul dar la subiectul doi,am taiat un cuvant exact cum au foat indicatiile,adica cu o linie orizontala, se poate considera semn?

Răspuns Câştigător
floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Nu. Dar de ce intri atât de repede în panică? Lasă grijile astea, e mai important, dacă ai rezolvat corect cerințele. Să ai succes!

3 răspunsuri:
| maria6 a răspuns:

Nu, e in regula.

| Cosminalx99 explică:

Multumesc,m am panicat ca auzeam ca poate fi considerat semn, adica in rest nu am mai taiat nimic, lucrare impecabila, si ma sperie gandul ca pot lua 1hee hee.