| Ariana131 a întrebat:

Bună seara, vreau sa-mi răspundă doar studenții sau oamenii care au văzut si au trecut pe acolo.Cum sunt căminele din Grozavesti? Mai exact Grozavesti D, pe net sunt poze doar din 2016-2018 când era horror acolo, eu sper sa fie acum mai igienic și oklaughing

1 răspuns:
| Violleta2022 a răspuns:

La momentul asta nu stie nimeni ce s-a mai facut acolo si cum sunt renovate sau curatate, fiindca vara asta au fost inchise, dar saptamana dar ai putea avea vesti si informatie DUPA inceperea anului universitar cand se intorc studenti la camine!