| Radu_Alexx_2000 a întrebat:

Bună stie cineva daca exista vreun test pentru a vedea caracterul unui om felul lui de a fi pe net gratis?

3 răspunsuri:
| LPCTSTR a răspuns:

Daca te referi daca exista un site care sa stie caracterul tuturor oamenilor, atunci e mult prea ireal pentru secolul asta.
Daca te referi la un site care sa-ti "calculeze" caracterul, atunci nu, ca-i destul de ilogic.
Fiecare om are caracterul sau unic, e imposibil sa gasesti doua persoane cu acelasi caracter si care sa se si inteleaga impreuna (daca ar fi pusi impreuna).

| Bondarel99 a răspuns:

Exista cateva de genul asta, de ex poti afla daca esti psihopat, paranoic etc

| Clytia a răspuns:

Sunt tot felul de teste de personalitate.