| Adx_1526 a întrebat:

Buna:*! Tocamai am aflat ca sunt boboaca in liceul Benjamin Franklin si as vrea sa stiu cum se invata in clasa a 9a( de dimineata sau dupa-amiaza). Astept niste pareri despre liceu de la cei care invata acolo :*.

3 răspunsuri:
| Intruder19 a răspuns:

9-10 dupa-amiaza
11-12 dimineata

| CleverAdvisor a răspuns:

E un liceu bun.
Profesori dezinteresati.
Majoritatea elevilor sunt de treaba big grin.

| toma15 a răspuns:

Buna,Adx.Am si eu o intrebare mai esti la liceul Benjamin? Vreau si eu cateva informati daca inca mai esti.Sa imi lasi ceva unde te pot gasi sau daca vrei iti las eu adresa mea d messenger sa vb.Ms astept rasp.Bafta la scoala.