| SFSh a întrebat:

Are ceva daca port hanorac cu B.U.G mafia la scoala adica e ceva ilegal dau fundă celui mai rapid si util raspuns

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu, nu te supăra, nu se cade! Ai putea foarte ușor ca în loc de respect, să atragi oprobiul colegilor precum și al profesorilor!

| mirceakitsune a răspuns:

Depinde de ce are imprimat respectivul hanorac, dacă are scene obscene, caractere obscene, sau scris obscen ar putea să-ți scadă nota la purtare, dar nu este ilegal.