| OnlyHope a întrebat:

V-as ruga sa-mi rasundeti cat se poate repede la aceasta intrebare. Acum termin clasa a 7a. In clasele a 5a si a 6a am luat doar premiul III. Acum am am luat premiul I.Majoritatea copiilor de clasele VII, VIII nu mai poarta coronite pentru ca au purtat in clasele V, VI (au luat si atunci premii). Eu as vrea sa-mi iau, poate n-o sa mai am niciodata sansa s-o port...Intrebarea mea este: ce ati face daca ati fi in locul meu? V-ati lua coronita chiar daca mai nimeni nu are?

Răspuns Câştigător
| Diana_7451 a răspuns:

Eu da. Nu conteaza cei din jur, cand vei creste vei fi multumit de tine ca ai luat-o. Succes. Funda.

6 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Mai nimeni nu-i egal cu nimeni, inseamna ca cineva mai are coronita. Nu te lua dupa altii, faci cum te simti tu mai bine, in definitiv tu ai muncit pentru asta si nu altii. Felicitari si succes pe mai departe!

| คиค a răspuns:

Sincer nu.

| Nu conteaza a răspuns:

Ce conteaza ce poarta ceilalti? daca u vrei si iti place poarta! :* bravo s'o tii tot asawinking

| Fluturash cu aripi de inger a răspuns:

Sincer eu personal nu mi-asi lua pentru ca in primul rand nu se mai poarta iar in al doilea rand daca vrei sa-ti amintesti de acest moment in care ai luat premiul 1 ai diploma care dovedeste tot si felicitari pentru premiu

| Puffulets ♥ a răspuns:

Da i`atihappy O sa fi mult mai originala decat restul!:d

| veveroi a răspuns:

Sincer eu nu.numai sunt acele vremuri