| DulcePaSsion a întrebat:

Ce fel de personaj este Lica din moara cu noroc? episodic sau secundar? funda!

Răspuns Câştigător
| ZâmβέŤ a răspuns:

Lica este un personaj secundar.
Daca mai vrei ceva sunt la id dragutza.beatrice
Sper ca am fost de folos.happy:*

8 răspunsuri:
| DakotaRoyse a răspuns:

Secundar.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pune intrebarea ta si pe Raspuns-Rapid, poate gasesti raspuns si mai castigi si 3 cartele vodafone cu 1000 de minute si 1000 sms uri! www.raspuns-rapid.info/concurs

| lya18 a răspuns:

Secundar happy

| L0r3na a răspuns:

Lica este un personaj secundar negativ happy

| lya18 a răspuns:

Secundar, daca tot vrei si o argumentare, e secundar pentru ca el nu apare doar intr-un episod. datorita lui apare si intriga si desfasurarea actiuniiwinking

| Marius151 a răspuns:

Principal episodic

| Mike23 a răspuns:

Este personaj secundar, sper ca te-am ajutat.winking

| noname_9826 a răspuns:

E personaj principal alaturi de Ghita...nu e nici episodic, nici secundar