| AvalohAlyn a întrebat:

Ce parere aveti de seria de carti"The Secret de Rhonda Byrne? Le-ati citit? Cum vi s-au parut?

2 răspunsuri:
| JoleneSth20 a răspuns:

Pur și simplu m-am îndrăgostit de ele. Ţi le recomand cu mare drag!

| Sorina024 a răspuns:

Nu e cine stie ce, am citit-o nu e rea dar nici fantastica. In mare parte e educativa intr-un fel, te invata ce e un secret in adevaratul sens al cuvantului si cum sa-l folosesti, iti explica mute chestii despre viata si te ajuta intr-un fel.
Sincer mie personal mi-a placut mult la partea de vocabular, e o exprimare superba dar " povestea " pe ansamblul nu e wow.