| dn28 a întrebat:

Ce profil este de viitor, turism si alimentatie sau filologie?

4 răspunsuri:
| Magoo88 a răspuns:

Turism (asa cred eu, nu stiu exact)

| raisa1993maria a răspuns:

Turism si alimentatie

| ZâmβέŤ a răspuns:

Filologie sau alimentatie...Una dintre ele.
Deci, sora mea este la filologie si vrea sa se faca profesoara de romana. Pt ea nu conteaza cati bani o sa ia.Ii place foarte mult romana.
Sper ca am fost de folos! Bafta la scoala!

| sema a răspuns:

Ce intelegi tu de viitor? Alege ceva ce iti place sa faci. O sa alegi o facultate pentru ca ne place noua? Noi iti recomandam ceva ce am face noi, pune-ti si tu mintea la contributie, ia netul la puricat, intra pe siturile facultatilor si vezi programele inceraca sa vorbesti cu absolventi ai acestor profile. E viitorul tau.
Bafta!