| anonim_4396 a întrebat:

Ce se poate intampla daca merg la alta scoala intr-o clasa la o ora si zic ca sunt cineva din catalog(care nu a venit pana acum)?

8 răspunsuri:
| Celcestietot a răspuns:

Mai bine nu incercawinking!

| Maia55 a răspuns:

Te dau afara, eventual îți pot anunță părinții și dacă întâlnești profesori mai stricți îți pot scădea media la purtare. Mai bine stai cuminte

| brokxy a răspuns:

Daca nu s-a facut inca catalogul nou posibil sa te creada laughing laughing si profesorul e posibil sa te creada asta pana vine dirigintele atunci dai de naiba laughing laughing Posibil sa te certe dar nu iti va scadea nota la purtare

| Furnicuta000 a răspuns:

O sa intrati in belele cand respectivul isi va face si el aparitia.

suntserios
| suntserios a răspuns:

O sa il bagi pe ala in belele, daca nu cumva vrei sa faci scoala in locul lui pana la final

| patrik986 a răspuns:

Nu ai cum sa mergi la altă școalălaughing. dacă are portar nu poți intra oricum.mă rog, așa ar fi normal dar suntem în România deci orice e posibil

| Adry05 a răspuns:

Dacă mergi o singură dată sincer nu știu ce șanse are să te rețină din prima dacă toți veniți noi

| Bizon95 a răspuns:

Lal, cum ai ajuns la idea asta?!?
MORRRR de curiozitate big grin