| anonim_4396 a întrebat:

Cine ma poate ajuta sa fac o compunere despre cum am petrecut vacanta? Vreau multe idei!

Răspuns Câştigător
| zizi000 a răspuns:

Poti povesti ca ai fost la munte si te.ai pierdut de parinti, astfel ratacindu. te in padure. noaptea te.ai imprietenit cu animalele care te.au condus pe drumul cel bun(daca vrei ceva fantastic) sau ai citit semnele padurii{ nordul dupa muschii copacilor, steaua polara numarata dupa carul mare} ajungand la civilizatie(daca vrei ceva real)happy Acum dezvoltahappy

5 răspunsuri:
| madaa_9439 a răspuns:

Pai doar tu stii cum ti-ai petrecut vacanta.doar nu vrei sa iti povestesc ce am facut eu in vacanta ca sa iti faci tema...si daca si asta e greu...straight face

| Xname a răspuns:

Pai. ar fi un inceput bun daca ai inchide calculatorul si te-ai gandi la ce-ai facut in vacanta folosindu-ti chestia aia care o ai in cap(optional) si care se numeste creier. fara sa pui pe altii sa iti faca temele

| Liviu a răspuns:

Pei te ajut eu fata mea...
Incepi prin a zice
" A venit Duminica... am inceput prima saptamana de scoala.
Profa/profu mi-a dat de scris o compunere cu ce am facut in vacanta. Iar eu am dat Fuga pe TPU si stresez toti useri sa imi dea ideei "
e un tip de compunere bun...
Fai tu asezarea in pagina eu 1 nu ma pricep...
Va rog nu mai rezolvati temele la toti copii plante
Daia au creier:S
daca nu il folosesc se ofileste si cadesad

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Spune si tu ca nu ai facut nimic si s-a terminat vacanta

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

O compunere nu ti-as face, nu te supara, dar uite o mana de ajutor la romana, rezumatele unor lecturi. Pe lecturirecenzate.ro