| OliverArrow a întrebat:

Cum se zice la jocul "Septica" in engleza?

8 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| IuliaJuly13 a răspuns:

Sevens sau 7's

| Malina_Mally_1977 a răspuns:

Saluut``... Am caurtat pe google la traducere si cred ca se zice asa : Septic =]]]]]]]]].....Acolo asa scria laughing

| BluishAngel a răspuns:

Nu cred ca exista un termen englezesc petru acest joc, deoarece cred ca ei nu il practica.De exemplu, ca si "manea" laughing acest cuvant de asemenea nu are traducere in nici o alta limba intrucat doar in Romania se canta manele.Trist,dar adevarat tongue Asa ca nu cred sa fie o varianta pentru "septica" in orice alta limba happy

| CiprianFreeLife a răspuns:

Sevens Deck!

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Se spune la fel, crede-ma! Asa cum si la noi pe facebook nu se spune imi place, se spune like