| Nustiudartrebuiesapunintrebari a întrebat:

De unde pot invata limba spaniola pe gratis? Sa nu fie cursuri online

6 răspunsuri:
| Aasdfghj a răspuns:

Buna! Incearca duolingo si cauta carti cu exercitii.

| codrinmaestruldumelor a răspuns:

Buna, exista o aplicatie pentru calculator numita Rosetta Stone. Contine mai multe pachete de limbi. Este foarte utila.

| EusuntAnonima2 a răspuns:

Sunt aplicatiile Duo Lingo și Busuu, însă trebuie să știi engleză pentru că e limba de bază. Sau poti învăța engleza tot acolo, știind românalaughing

Răspuns utilizator avertizat
| Apokales a răspuns:

Instaleaza Duo Lingo si uita-te la telenovele. laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Instalează Duo Lingo, e gratis si găsești pe Magazin Play.Inveti ce limba vrei tu free