| Smoke_7892 a întrebat:

Este adevarat ca se va afisa pe net la ce liceu am intrat inainte de 2 iulie?

Răspuns Câştigător
| AndutzaAndu a răspuns:

Se prea poate. Şi la mine când am intrat la liceu, pe net s-a afişat cu vreo câteva zile înainte la ce liceu am intrat.

14 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu

| dia_4934 a răspuns:

Da este adevarat

| Emena a răspuns:

Aa.acum am citit. pai depinde cand a-ti depus dosarele

| AnonymousisLegion a răspuns:

Nu, pe 2 iulie este admiterea si nu poti afla la ce liceu ai intrat inainte de admitere...

| Elena1234456 a răspuns:

Eu cred ca se afiseaza mai tarziu, stii si tu cum si ce fac ministrii in tara asta.
http://www.isj.gl.edu.ro/......e_2010.htm - au aparut mediile, eu pe locul 1124 :((.

| msonegirl a răspuns:

Cred ca pe www.edu.ro cauti acolo.

Stiu ca acum 3 ani, cand am intrat eu, de acolo am aflat;))

| alleecsandra a răspuns:

Da este adevarat intra pe edu.ro

| εїз a răspuns:

E cam devreme. dar in luna iulie se va afisa sigur la ce liceu ai intrat. si vei putea vedea pe http://www.edu.ro

| GabiArian22 a răspuns:

Vad ca intr-adevar ai postatlaughing (stim noi mai bine) laughing si eu sunt foarte curios... poate vom fi colegi smug laughing

| ♥•♫raluks♫•♥ a răspuns:

Mie mi s-a spus la scoala ca pe 2 iulie se afiseaza la ce liceu intri deci cu sigurantza pe edu.ro o sa se afiseze listahappy

| ♥•♫raluks♫•♥ a răspuns:

Aa sorry acum am citit mai bine...se poate sa se afiseze inainte de 2 iulie...nu stiu sigthinking

| Petronela a răspuns:

Se afiseaza pe www.edu.ro mai devreme:d

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nuu