| anonim_4396 a întrebat:

Hello! Caut colega de camera in cluj, daca este cineva mai ales de la facultatea de litere si cauta colega, sunt disponibila! Sau daca stiti pe cineva care de asemenea cauta chirie, sunt disponibila! Multumesc!

2 răspunsuri:
| AndreeaConstantinescu a răspuns:

Buna! Imi poti spune cat e chiria lunar sau cum putem lua legatura? Merci

| Disy a răspuns:

Nu sunt la litere,dar ma intereseaza daca ti-ai gasit garsoniera/apartament si in ce zona, daca doresti lasa-mi un mesaj cu id tau si mai vb, poate avem sanse sa stam impreuna.Pup