| TbX_4651 a întrebat:

Daca ati scrie un articol (unul interesant care sa atraga atentia cititorilor) despre ce ar fi? fundita :*

6 răspunsuri:
| hunterpainting a răspuns:

Vezi pe libertatea.ro titluri

| RuxyRox a răspuns:

Despre muzica, tuturor ne place muzica.(cele mai noi melodii, barfe despre artisti etc.)

| MrAngelus a răspuns:

Despre oameni care au schimbat lumea (ex.: Ceausescu), despre Romania, despre stiri (ex.: Whitney Houston).

| myreluca12 a răspuns:

Pai cum a mai zis cineva.despre artisti barfe din lumea mondena, sau ai putea sa faci articole pentru fete gen cum sa folosesti fondul de ten. rimelul, masti pentru fata.etc.

Răspuns utilizator avertizat
| need4speed88 a răspuns:

Despre jocuri, tuturor le plac jocurile!