| PangeeaRogvaiv a întrebat:

Ce credeti ca i-as putea scrie unui baiat intr-un mesaj pe Facebook? As vrea ceva care sa-i atraga atentia intr-un mod placut.

Răspuns Câştigător
| WildLatte a răspuns:

Incearca ceva de genul: '' Buna! Ce mai faci? Eram in trecere si ma gandeam la tine...asa ca ti-am lasat un mesaj. Sunt sigura ca gasesti tu ceva. Succes!

1 răspuns:
| malina1111 a răspuns:

Poti sa scrii: Buna, ce faci? apoi tu ii zici o minciuna s-au adevar facand chesti extreme.Sa sti ca este foarte greu sa atragi un baiat/barbat. Sper sa gasesti mai multe informatii pe net. Funda?