| littlepink a întrebat:

Hi! sad
Dati'mi si mie niste statusuri de indiferenta sau fite. big grin pls love struck

Răspuns Câştigător
| 1ydy4 a răspuns:

Http://www.lipiciosii.ro/? do=Forum&cat=2&topic=19997&page=1

http://www.lipiciosii.ro/? do=Forum&cat=2&topic=18703&page=3

http://www.lipiciosii.ro/? do=Forum&cat=2&topic=19224

49 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sunt micuta dar talentata

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Chiar de-ar fi greu, tot as zambi si chiar daca as fi plina de probleme,tot as glumi!,pentru ca stii,viata e grea si lumea e rea, Cum as putea sa rezist, daca nu m`as purta asa?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Salut incearcale pe astea:
1.nu-mi pasa de tine, nu-mi pasa de ea, oricat vei incerca veata tot pe tine te va trada
2.am ramas aceiasi fata pe care-o stiai de'atunci Doar ca acum nu mai sunt papusa cu care sa te joki si so arunci
3.
4.m-am nascut sa fac fite nu sa le supor pe ale altora
5.Azi la moda e sa ne perdem mintile, tu ti le-ay perdurt deja de cand te-o facut maicata
6.esti frumos ca o zambila, cocosat ca o camila, parul tau ca coada vaci cand te vad fug toti saraci
7. vrei sa ajungi la ea? na; i ma tu fata de ea
8.te iubesc te iubesc te iubesc te iubesc, doar sti ca glumesc
9.degeaba te holbezi la mine; ca nu imi pasa de tine
10.am intrebari de pus,raspunsuri de dat, ganduri de ascuns, oameni de uitat sad
11.te iubesc si te ador ca piun pui de ceoara cheorlaughinglaughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

...hmm...e dragute status astea

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa taci cand vorbesc eu! Nu`mi place sa minti atat timp cat mint si eu`! Nu`mi place sa imi spui [pa!] Nu uita - asta e replica mea![

| Anaalex520 a răspuns:

♥Mi-e dor sa visez in doi
♥Zambetu meu e iar colorat! Am trecut peste tot ce mi s-a intamplat -.-"
♥Si cu toate ca a pus punct. spunand ca s-a terminat. sufletul ei iti va sopti in gand: Nu am uitat!
♥" Tu? Miee?! N-ai ce sa-mi dai. De unde dracu inima? Ca n-aii! 0_o
♥Acum cauti melodii sa-ti aminteasca de noi.
Iti pare rau. si mie. Dar nu te vreau inapoi. ***
♥Shhi nu mai regret nimic din ceea ce odata demult m-a facut sa zambesc! Shhi chiar iti multumesc. Ca m-ai facut sa vad ca nu esti ce-mi doresc! ♥♥♥
♥Hai alege. pe care o vrei? Fata care te iube$hte sau tharfa de doi lei?
♥Eu nu am prea multe. dar cate le am le merit.
gandeste-te la mine nu la cartea mea de credit!
♥Ma vrei inapoi? Eu nu, Iti spun doar atat. Nu miza pe faptul ca odata m`ai facut sa plang. Am mai crescut
♥Ai crezut ca faci ce vrei
Dar ai scazut in ochii mei
Daca te purtai discret
Te consideram destept...
♥Am vrut sa uit tot ce'a durut • Sa intorc pagina si sa spun: A trecut, • Nu'mi pasa ce'a fost candva • Sunt alta acum • Si alta e viata mea •
♥Uita`te`n ochii` mei, spune`mi cata ura vezi in ei?

http://estatusuri.cabanova.com/statusuri-2016.html

| Claudiaeredit a răspuns:

Fii atent sa vezi cum doare, cand o sa ma vezi nepasatoare!

Indiferenta mea, te v-a lovi puternic in piept. Atunci iti vei da seama ca nu mai pot sa te mai iert.

Si te doare când vezi ca nu-mi pasa, si îti zic mereu: nu mai conteaza, hai lasa.

Ne iubim, stii? Si asta conteaza! Hai pa! Nu te baga, nu te intereseaza!

Puteti sa ne barfiti pe noi, da stiti? E povestea noastra in care doar noi suntem eroihappy

Nu uita, ca tu ai ales sa te-ndepartezi. Ti-am zis ca daca o faci nu o sa ma mai vezi.

Si toti ma intreaba ce s-a intamplat... Le raspund scurt: "Nu ma intereseaza, l-am uitat"!

Zambeste si arata-le ca nu-ti pasa. Zambeste chiar daca treci printr-o pasa proasta!

http://estatusuri.cabanova.com/statusuri-online.html

Răspuns utilizator avertizat
| FrumusikDragutzik a răspuns:

Crezi ca indiferenta ta ma doare? Gresesti! Ma tine in picioare! {by deny:*} sper sa-ti placalove struck

| Aℓiηηa a răspuns:

"Mint, sunt falsa, sunt egoista, iti zambesc desii imi esti indiferent, te ascult desi putin ma intereseaza ce spui`te intreb desii nu ascult raspunsurile tale`batting eyelashes"

| 1pitiqaa269 a răspuns:

• Nu inghit in sec • Inghit in demisec • Urmatoarea lege o astept direct • Ma exprim sa intelegi mesaju` • Eu nu`s mata sa`mi cenzurez in fata ta limbaju •

| dida11 a răspuns:

Viata e o zdreanta proasta iti ia tot ce e mai bun si dupa aia iti da altceva

| alexndra a răspuns:

Nu stiu;((

| deutza2711 a răspuns:

M`ai uitate odata la mine...chiar crezI ca doua vb ma pot aduce langa tine? am de unde alege, tu nu esti unicat, pot gasi baiat ca tine, la fiecare metru patrat"

| madyy_9929 a răspuns:

Kiss for kiss
love for love
and for you
i love you

te iubesc la nebunie ca pe-un tort pe farfurie...te-as manca cu lingurita si ti-a saruta gurita

"->Nu merita sa plangi, sa te distrugi pentru'o greseala. La vârsta asta, orice greseala face parte din viata normala!

| Cristiniku a răspuns:

- Deschide ochii, iti soptesc la ureche ca viata e tarfa Si tu esti suflletul ei pereche!
- Un suflet de copil ce refuza sa creasca. ti-am spus! mi`e egal cu 0 ce spune lumea asta proasta

-M-am nascut sa fac fite, nu sa le suport pe ale altora...

| Valy2010_4406 a răspuns:

Iubeşte`O, nu`mi pasă, păstreaz`O de tot. Iar pe mine, priveşte`mă şi linge'te pe bOt! love struck

Pacat ca ii ignoram pe cei ce ne adora si ii adoram pe cei ce ne ignora...pacat ca ii iubim pe cei ce ne ranesc si ii ranim pe cei ce ne iubesc.sad

Privest`o! Ce vezi? E ea, e fata care desi a pierdut tot ce avea, va reusi sa se ridice si sa o ia de la capat.winking

Trece pe langa el, si nu O intereseaza! Poate ar fi fost altfel daca ar fi stiut s`O iubeascawinking

Ştiu ca nu-ţi pasă de mine. Mi-ai demostrat destul! [oh go on]

- Am un zambet fals. Pe care toata lumea`l crede. Doar ca sa le arat prostilor ce pierde`!winking

| Kameliia a răspuns:

Păăi sincer chiar te-am ajuta...dar nu prea ştiu nici eu love struck

| adonis2bad a răspuns:

• E de ajuns sa am incredere in mine • In ce pot sa fac ca sa fie bine • Poate intr-o zi iti vei aminti • Ca am avut grija de tine • Macar o zi •
• Nu inghit in sec • Inghit in demisec • Urmatoarea lege o astept direct • Ma exprim sa intelegi mesaju` • Eu nu`s mata sa`mi cenzurez in fata ta limbaju •
• Respectu` este ceea ce primesti • Pentru ceea ce faci • Si o faci bine • Tu ma barfesti pe mine • Deci din respect ma pis` pe tine
•te crezi tare ' esti ***.te crezi jmecher ' esti ratat...cand ma uit la tine...imi dau seama ca esti mai ratat ca mine

funditabig grinbatting eyelasheshee heelaughingrolling on the floor. folositoare