| Vernusio a întrebat:

Pareri despre scoala postliceala"COMAN" din Galati? E buna? Invata cineva la ea? Cum este?

Răspuns Câştigător
| Caro34 a răspuns:

Orice scoala este super, atata timp cat eu vreau sa invat, ma simt bine in acel loc, imi pot face prieteni de calitate, profesorii sunt deschisi noilor generatii, eu vreau sa fac ceva si nu sa consum banii parintilor degeaba, sunt la inaltimea asteptarilor mele si mai putin ale celorlalti, sunt o valoare si nu o lichea etc. Sper sa ma fi inteles... Deci, sunt multi elevi care invata acolo insa fiecare are parerea lui si ceilalti nu sunt TU, iar ce vezi TU cu ochii tai, simti in sufletul tau, traiesti pe pielea ta, nimeni nu-ti poate descrie sau nici macar nu-si poate imagina fiindca suntem unici, speciali si niste mici valori... Numai bine!