| felisbalan a întrebat:

Puteți să-mi dați niște idei despre cum să fac un poster pentru școala? Este vorba despre familie, țară, vă rog ajutați-mă?

2 răspunsuri:
| Mihai_Popescu_2000 a răspuns:

Ai putea sa faci si tu despre deseurile care sunt aruncate sa reti ca e interzis sa le aruncam ceva de genu

| cristimihailov a răspuns:

Depinde ce doresti...
1. sa fii cunoscua... Poti sa pui steagul ungariei, sau al tinutului secuiesc, etc. (sa fii insa atent la implicatiile legale).

2. doar sa fie ceva, poti sa bagi scoala.

4. sa fie ceva unde nimeni nu are ce sa discute: baga steagul romaniei.