| godinkyzz a întrebat:

Sa dau BAC la geografie sau la logica?

7 răspunsuri:
DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Sa dai BACul, nu BAC, la materia care iti place mai mult.
Daca stii si crezi ca poti sa inveti harta Romaniei, incearca la geografie. Sunt si pe net o gramada de teste despre asta.

| Frank51 a răspuns:

Logic că la geografie laughing

| AnaXDeh a răspuns:

La logica e mult mai usor

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dă la logică!
În a12a nu mai aveți prof de logică, deci îți poți face programul de studiat cum ai tu chef, fără să te mai streseze nimeni.

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Tocilar la geo, gândești, la logică.
Dar așa cum pui întrebarea, eu zic că geo.

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Ia ghici? Tu mergi la scoală nu noi, deci du te la profesor si intreaba l, spune i ca nu ai inteles si sa i ti spună dinsul.

| Yurisa a răspuns:

Daca vrei sa stii care e mai usoara, raspunsul e ca ambele sunt la fel de usoare. Depinde de tine care iti place mai mult