| andreisergiu123456789 a întrebat:

Salut, am o absenta la un laborator, cum pot sa-l recuperez, trebuie platit ceva?
Mentionez ca sunt la poli Timisoara!

3 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Nu trebuie plătit. Trebuie să te înțelegi cu cadrele didactice. Când are loc ora de laborator, dta vei efectua ora de laborator curentă și în acelaș timp pe cea la care ai lipsit.

| Furnicuta000 a răspuns:

Vezi daca mai e o alta grupa care are acelasi laborator si te duci acolo sa recuperezi (dar numai daca profesorul e de acord).
Mai exista si posibilitatea sa faci lucrarea pe care o recuperezi in aceeasi zi cu lucrarea curenta dar de obicei profesorii nu sunt de acord.
Si mai e posibilitatea sa te cheme profesorul sa faci lucrarea singur dar si asta e putin probabil. Oricum lucrarea trebuie recuperata pentru ca altfel nu intri in examen si trebuie sa recuperezi la anul deci nu iti face un obicei din a lipsi la laboratoare. La cursuri si seminarii se mai poate lipsi din cand in cand, nu se intampla nimic, dar la laborator nu ai voie sa lipsesti.

| Adry05 a răspuns:

Asta rezolvi cu profu n-avem de unde să știm ce pretenții are