| CapDeSfecla a întrebat:

Este, a fost cineva la facultatea de geografie si protectia mediului? Ce stiti?

2 răspunsuri:
| Aasdfghj a răspuns:

Buna! Eu stiu ca geografia si protectia mediului sunt deferite. La ce te referi mai exact? Eu sunt la UB la geografie. Ce doresti sa afli?

| CapDeSfecla explică:

Buna! Ma scuzihappy, cineva mi-a zis de aceasta facultate dar dupa ce am dat un search pe net am vazut ca se numeste doar geografia mediului.Ma gandeam sa ma inscriu pentru ca ma pasioneaza acest domeniu.Intrebarile mele ar fitongueoti sa devi si profesor de geografie pe langa specializarea de baza? Orele complementare cum sunt? Obligatorii sau doar ma duc daca vreau? Cat este taxa anuala? Se poate intra cu media 8, 50?