| anonim_4396 a întrebat:

Imi recomanda si mie cineva o profesoara de istorie pentru meditatii in Craiova? Multumesc anticipat

36 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru Yurisa):

Evident că neplata impozitului constituie o infracțiune, dar aici e vorba de cu totul altceva. straight face

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru Alexuţ02):

Păi nu-mi caut prietenii
dacă atât mă duce, ce vrei?

| Emma30555 a răspuns (pentru Alexuţ02):

Uite ca intervin și eu fără sa te superi sper. Îți dau un sfat, nu te mai supăra dacă cineva se amuza la un răspuns, nu o mai lua asa personal. A făcut niște legături în răspunsul tău și i s-a părut amuzant nu neapărat răspunsul cât legătura pe care a făcut o. Nu înseamnă neapărat ca te a luat la mișto. Ți am dat sfatul asta ca să înțelegi că nu e bine sa te ambalezi prea tare pentru orice nimic, în cazul în care și în viata reala reacționezi la fel și dai multe explicații. Nu trebuie sa te intereseze.

| Emma30555 a răspuns:

Întreabă colegii, întreabă diriginta sau alt profesor dacă au pe cineva sa îți recomande

| Alexuţ02 a răspuns (pentru Emma30555):

Mersi de sfat, de obicei nu fac așa, dar nu tot timpul am chef să comenteze x și y la un răspuns, și peste una și alta e și fără obraz, nu observi cum răspunde?

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru Emma30555):

Au o singura recomandare pe care eu nu o vreau laughing