| DorofteiLuptatorul a întrebat:

oare ce trebuie sa invat pentru examenele de diferenta din clasa a 9a? Sunt clasa a 9-a la Turism si vreau sa ma mut la mate info, in cadrul aceluiasi liceu.

Răspuns Câştigător
| numedeutilizator2 a răspuns:

Te interesezi ce materii se fac pe profilul respectiv și ce materii nu ai tu pe profilul tau si cauti inveti. Ai internet, foloseste-l, cauti materiile respective, inveti lectii. Oricum mare brânză nu o să îți dea, dar să știi acolo câte ceva.

7 răspunsuri:
| Sorinica17 a răspuns:

Nu trebuie sa inveti nimic, totul se rezolva cu un plic boom

| numedeutilizator2 a răspuns:

Diferentele se dau la materiile pe care tu nu le ai pe profilul tau, in schimb profilul pe care vrei sa te muti le are.

| DorofteiLuptatorul explică (pentru numedeutilizator2):

A, pai si de unde as putea sa le invat?

| zurick a răspuns:

Te duci la profesor și îl întrebi. Cu siguranță trebuie să dai la info.
Treci a 10-a sau abia a 9-a?

| DorofteiLuptatorul explică (pentru zurick):

Anu acesta intru in clasa a 9a

| DorofteiLuptatorul explică (pentru numedeutilizator2):

Deci o sa fie usor?

| numedeutilizator2 a răspuns (pentru DorofteiLuptatorul):

Cel mai probabil. funda?