| robertandrei0001 a întrebat:

Am nevoie sa găsesc pe cineva sa ma asculte... sa pot discuta cu cineva... exista oare cineva? undeva?

11 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Da.Exista.Vorbeste.

| dannyel86 a răspuns:

Sigur ca exista. Dar e de preferat sa nu-l cauti pe net, ci sa fie in apropiere de tine. O discutie fata in fata da rezultate mult mai bune.

| Doub a răspuns:

Da, există, psihologul.

| Armenianeek a răspuns:

Mama ta straight face

| Drolja a răspuns:

Da, cu userii zilei/saptamanii/anului. De asta sunt ei aici, nu pe degeaba au ei fundele.

| T0T a răspuns:

Păi normal că nu avem pe degeaba.

Aștept să își împărtășească tânărul problema. Împărtășește-te fiule, mărturisește păcatele.

| mihaicelsfant a răspuns:

Frate te ajut eu. as vrea sa ma fac psiholog

| robertandrei0001 explică:

Nu atât de ușor se poate deschide un om în fata unui strain...

| MorganaM a răspuns:

Te ascult, ce ai patit?

| Neo12 a răspuns:

Bună!
Sigur. Eu te pot ajuta dacă vrei. Trimite-mi mesaj. Am mai discutat și cu alte persoane și a rămas strict confidențial.
O seară plăcută!