| robertutza2001 a întrebat:

Am un prieten parintii mei nu stiu. Ar trebui sa le spun? Va rog ajutati-ma! D-au

Răspuns Câştigător
| FUCKy0u a răspuns:

Depinde.Cati ani ai? Daca ei te lasa sa ai prieten la varsta ta atunci spune-le.Comunicarea e foarte importanta in orice relatie, mai ales cu parintii.

5 răspunsuri:
| onasis1961 a răspuns:

Normal ar fi ca sa nu ai secrete fata de parinti.dar depinde si de părinti daca sunt de moda veche mai bine te aptii.

| mona a răspuns:

Ar fi bine ca parintii tai sa stie ca ai prieten

| Dariusuu a răspuns:

Dacă relația e serioasă atunci spune-le.

| Morphines a răspuns:

Daca prietenia asta se dezvolta, da, daca nu esti sigura de nimic, nu are rost happy