| Ezyo a întrebat:

Bogat fara iubire sau sarac iubind?

Răspuns Câştigător
| Silence_1239 a răspuns:

Eu as alege sarac iubind! mai bine sa fii sarac dar sa iubesti pentru ca iubirea este un lucru foarte frumos chiar daca uneori e durerosdar Iubirea a fost, este, si va ramane cele mai tare sentiment care poate exista intre persoane!
Chiar mi-a placut ce intrebare ai dat te face sa te gindesti asupra vietii)))))

44 răspunsuri:
| lavvybubu a răspuns:

Bani nu aduc fericirea dar o intretin mereu!

| Birjaru a răspuns:

Sarac iubind

| ЯάdµСЦ a răspuns:

Sarac, Iubind.

| Angelsergiuboy a răspuns:

Sarac iubind

clar

ce viata e aia fara DRAGOSTE?

| Skillzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz a răspuns:

Sarac iubind.
Nu`mi pasa dacaa am bani`. Conteaza sa ma iubeasca cineva! :X
winking
Daca esti bogat,esti un smiorcait care se da in vant dupa masini decapotabile. Si, in plus, nimeni nu o sa te iubeasca pentru ca te dai mare cu banii tai!winking.

Sper ca are logica ce-am scris! xD.

| Adredemesconf a răspuns:

Salut!
Mai bine sa fiu saraca, dar sa iubesc. Iubirea este unul din lucrurile pe care nu le poti cumpara cu bani.
O zi frumoasa!

| gabryela_2772 a răspuns:

Sarac iubind din suflet pup love strucklove strucklove strucklove struck

| mgtow a răspuns:

Prefer banii pentru ca daca raman cu una si sarac aflu ca ma inseala si tot in pierdere raman asa ca magnat si cu toate placerile la dispozitie, p...a nu are nici o valoare in fata mea.

| Andra_8802 a răspuns:

Banii nu conteaza atat de mult... cum se zice " banii nu aduc fericirea " (bine.mai este si continuare ca o intretin, dar eu nu sunt de acord). Prefer sa fiu saraca dar sa iubesc si sa fiu iubita. Ideal este oricum sa ai bani si sa ai si iubire, dar cum nu le poti avea pe toate...

Răspuns utilizator avertizat
| ozana_6012 a răspuns:

Bogat fara iubire

| AmandytaErhan a răspuns:

Imposibil sa fii bogat fara iubire, IMPOSIBIL! daca ai parale ae aduna toate p**dele

| Mălinuşaaa a răspuns:

Saraca iubind.:d

| victor333 a răspuns:

Depinde ce ti doresti de la viata eu o alegere personala

| D3utzaD3d3 a răspuns:

Sarac iubind love struck
Pt ca iubirea este mult mai importanta decat bogatia!

| pasha_3385 a răspuns:

Bogat si iubind!

| YourGirl93 a răspuns:

Sarac iubind

| emma12341 a răspuns:

Saraca iubind

| Gabriel892 a răspuns:

Destept cu amundoua

| XDarkAngel a răspuns:

Sincer nu stiu, fiindca se zice ca toata lumea are jumatatea in lume, chiar si un bogat!

| XtmCamiii a răspuns:

Bogat fara iubire?![x] neah ca daca ai bani doate c***e sa aduna sa stii si daca esti sarac cine dracu te ia laughing)
funda?

| Irinna1 a răspuns:

Mmm.Eu cred ca viata este o alegere iar daca vrei sa alegi din cele doua posibilitati probabil asa se va si intampla.Eu optez pentru amandouahappy

| Lory_2207 a răspuns:

Sarac iubindtongue bani poti sa ii faci si pe parcurshappy

| Andu27 a răspuns:

Cel mai bine este fericit si cu strictul necesar tongue

| anonym_4492 a răspuns:

Mda undey banu e puterea yubyrea si pryetenya

| IoanaXxxxx a răspuns:

Sarac iubind? eu cred ca cand iubest pe cineva esti foarte bogat love struck mai ales daca e sincera dragostea love struck Bogat nu inseamna doar bani.ci si dragoste :X

| fluturas a răspuns:

Daca persoana pe care o iubesti este langa tine nu vei fii niciodata sarachappy

| KillSuckers a răspuns:

Cele mai frumoase lucruri din viata sunt GRATIStonguerietenia, Dragostea si Loialitatea.Nu le poti cumpara de la Super Market. Nu se afla pe nici un raft indiferent cati bani ai avea in portofel.Deci mai bine sarac si iubind. Sper ca te-am ajutat!

| KimY a răspuns:

Sarac Iubind love struck

| andreea97_3477 a răspuns:

Eu sunt bogata.si iubesc si sunt iubita i acelasi mod,, deci n-am dc sa ma plangwinkingsi nici nu-mi fac problema din astea toate vin si trecwinking