| Ezyo a întrebat:

Bogat fara iubire sau sarac iubind?

Răspuns Câştigător
| Silence_1239 a răspuns:

Eu as alege sarac iubind! mai bine sa fii sarac dar sa iubesti pentru ca iubirea este un lucru foarte frumos chiar daca uneori e durerosdar Iubirea a fost, este, si va ramane cele mai tare sentiment care poate exista intre persoane!
Chiar mi-a placut ce intrebare ai dat te face sa te gindesti asupra vietii)))))

45 răspunsuri:
| KillSuckers a răspuns:

Cele mai frumoase lucruri din viata sunt GRATIStonguerietenia, Dragostea si Loialitatea.Nu le poti cumpara de la Super Market. Nu se afla pe nici un raft indiferent cati bani ai avea in portofel.Deci mai bine sarac si iubind. Sper ca te-am ajutat!

| IoanaXxxxx a răspuns:

Sarac iubind? eu cred ca cand iubest pe cineva esti foarte bogat love struck mai ales daca e sincera dragostea love struck Bogat nu inseamna doar bani.ci si dragoste :X

| SerbanX a răspuns:

Bogat si iubind pe vecie!

| YourGirl93 a răspuns:

Sarac iubind

| emma12341 a răspuns:

Saraca iubind

| lavvybubu a răspuns:

Bani nu aduc fericirea dar o intretin mereu!

| bibitza_7911 a răspuns:

Sarac iubind.

| bibitza_7911 a răspuns:

Sarac iubind

| ozana_6012 a răspuns:

Bogat fara iubire

| anonym_4492 a răspuns:

Mda undey banu e puterea yubyrea si pryetenya

| Andu27 a răspuns:

Cel mai bine este fericit si cu strictul necesar tongue

| Irinna1 a răspuns:

Mmm.Eu cred ca viata este o alegere iar daca vrei sa alegi din cele doua posibilitati probabil asa se va si intampla.Eu optez pentru amandouahappy

| andreea97_3477 a răspuns:

Eu sunt bogata.si iubesc si sunt iubita i acelasi mod,, deci n-am dc sa ma plangwinkingsi nici nu-mi fac problema din astea toate vin si trecwinking

| Lory_2207 a răspuns:

Sarac iubindtongue bani poti sa ii faci si pe parcurshappy

| pasha_3385 a răspuns:

Bogat si iubind!