| roccomato a întrebat:

BUNA! Am lipsit o perioada lunga de pe side, dar acum m-am intors cred ca va bucurati. pupicihappy

Răspuns Câştigător
| BRG a răspuns:

Bun revenit si sper ca esti mai bine decat atunci cand ne-ai parasit pentru o perioada buna de timp.Sa speram ca ne vei fi alaturi mai mult imp, nu?

8 răspunsuri:
mariana
| mariana a răspuns:

Bine ai revenit si sper ca ne vei bucura si pe noi cu ideile tale pe acest site.
Ti-am simtit lipsa si sunt convinsa ca si tu ne-ai dus dorul. Ganduri bune si multa sanatate.

| Instinkt a răspuns:

Iar tu esti...

| TzaCaNeL a răspuns:

Welcome back >big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Hihappybine ai revenit.

| Alien a răspuns:

Credeam ca ai murit! happy

mumoasa
| mumoasa a răspuns:

Bine ai revenit!kisskiss
Sa nu mai lipsesti ca ne suparam laughingbig grin

| Cσσкiє a răspuns:

Bine ai revenit în marea familie TPU! O zi bună! happy

| BRG a răspuns:

Ne bucurăm, așteptă m întrebăriile tale