| MusicIsLife a întrebat:

Buna!
Ce credeti ca i-as putea povesti prietenului meu?
El zice ca nu comunic destul cu el... Poate imi da-ti vreun sfat happy

Răspuns Câştigător
| Andrutza_2790 a răspuns:

Nu trebuie sa-i zici povesti trebuie sa comunicati in sensul sa vorbiti de tot ce tine de relatia voastra sper ca te-am ajutat

3 răspunsuri:
| Holocaust a răspuns:

Nu trebuie sa vorbesti cu el din. obligatie,deoarece se va simti naspa,in locul lui,eu asa m-as simti...
Incercati sa deveniti mai apropiati. Daca chiar tii la el, si crezi ca e destul de stabila situatia voastra, ai putea avea mai multa incredere in el.Ai putea sa-i povestesti exact ce i-ai putea povestii si prietenei tale cele mai bune(aproximativ totblushing)Ce s-a intamplat in ziua respectiva,ceva hazliu, o fericire de-a ta, ceva ce te-a intristat si ce-ti mai vine in minte.
Incearca. (:

| GreenBlood a răspuns:

Sa discutzi cu el despre ce ai mai facut sa iil intrebi si pe el la fel sau sa faci alta kestie sa te dai la el chiar daca esti cu el
flirteaza cu el o sa ii placa
si stiu ce zis

| Pisique a răspuns:

Despre viitor thinking ...Nu am acum idei potrivite.
Poți avea o discuție la lumina lunii ca în filmebatting eyelashes...Și să vă luați o steabatting eyelashes...
Scuze!