| Swetlly122 a întrebat:

Când o să se plictisească lumea de vulpița și Viorel?

10 răspunsuri:
| alina2k18 a răspuns:

Curandwinking au avut hazu lor dar cam gatawinking
Un puturos b@sinos si o tarancuta care nu e buna nici de... curwa laughing)))))

| AnatoliyMikhailov a răspuns:

Depinde de prostia romanilor. Cu cat sunt mai prosti cu atat trendul asta va muri mai tarziu

| Ely1234567 a răspuns:

Cred ca în curând

| Simpatic a răspuns:

Cine naiba se mai uita la aceste prostii

| Freya1 a răspuns:

O sa tina cazul asta ca cel cu claudia si ionuț, doar ca acolo a fost vorba mai mult de fetițele alea două.
Am văzut foarte multi ca se precipită ca tot vad la tv vulpita si viorel, dar cand incepe acces direct sunt toti langa televizor.Crezi ca daca nu s-ar uita lumea sa le faca rating ar mai baga asta la tv?

| Ella42510 a răspuns:

Nu știu dar eu când ma uit la ei mi-e rușine mie se rușinea lor, deja o lungesc prea mult sa ii mai trimită acasă, ei normal ca nu pleacă acasă ca sau obișnuit cu toate condițiile care le oferă emisiunea și stau acolo sa facă pe vedetele?

| lorena66 a răspuns:

Cand n-or sa mai apara la televizor sau cand va aparea ceva mai amuzant. E acelasi lucru ca alexandru si statul sau stefan si adi
Funda? happy

| nustiusaraspund a răspuns:

Da

| JustStitch a răspuns:

Nu am auzit nimic de ei

| Nume6 a răspuns:

Niciodată. Pentru că li se prezintă românilor la tv exact ceva egal cu creierul lor. Nu m-ar mira să îi ţină în emisiune până se termină sezonul emisiunii în iulie și să înceapă tot cu ei de la toamnă.