| anonim_4396 a întrebat:

Ce jocuri pentru dezvoltarea inteligentei la copiii de un an si cinci luni cunoasteti?

5 răspunsuri:
| Ioyoidaaa a răspuns:

Asa mici...pai cu cuburi. jucarii; de ex poti sa ii faci si jocul ala cu paharele si bila

| comsacodrut a răspuns:

Scrie si sterge

| grab a răspuns:

Sunt niste manuale de jocuri pe varste.
am eu unul in pdf, ii zice "totul se intampla inainte de 6 ani".

ti-l dau?

| 0x11111051 a răspuns:

Incearca cu jocuri mini-puzzle de pe internet 3x3 - 9x9.

P.S.: Fratele meu se joaca de la 2 ani pe tankionline.com Jocul este 3D si foarte usor de jucat. Dezvolta agilitatea si inteligenta, pe baza luptelor de tankuri in echipa. Cind intri prima data, totul este clar scris. Este in limba EN/GER/RU.

| Naяutσ a răspuns:

Puzzle-uri sau sunt forme geometrice care trebuie potrivite in forme.