| finettibananee a întrebat:

Ce parere aveti cand un baiat vrea sa sarute o fata direct frantuzeste stiind ca ea nu a mai sarutat pana acuma?

Răspuns Câştigător
| drogh a răspuns:

Ce parere sa am despre el? E unul foarte direct insa ar trebui s-o ia mai usor avand in vedere ca fata saruta pentru prima data si nu ar trebui s-o incurce. S-ar simti intr-un fel foarte jenata...Trebuie sa fie luata incet si apoi sa se intensifice nivelulhappy

4 răspunsuri:
| anonimg a răspuns:

Oricum ar face-o, daca este in afara casatoriei este unul usuratic, fara caracter si principii. Punct.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Trebuie s-o invete! Nu dur. Poate sa o sarute usor...Nu hard.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce se poate intampla?

| horansgang a răspuns:

Depinde ce fel de persoană e fata.