| pytymik a întrebat:

Ce sa-i fac mamei cadou de Craciun?

Răspuns Câştigător
caramela
| caramela a răspuns:

Bunahappy
cred ca ar fi bine sa ii daruiesti ceva ce ar putea sa isi aduca aminte de copilarie.ori de vremea cand era indragostita...un ursulet de plus, o floare si un mic mesaj...Mami te iubesc si te ador mult mult de totlove strucklove struck
nu crezi?
O frumoasa zi sa ai si sarbatori fericite alaturi de cei dragihappy

16 răspunsuri:
| alessia5158 a răspuns:

Un set de lavete din MICROFIBRA(pentru bucatarie,baie, geamuri, monitoare, TV)---costa in jur de 10 lei cutia si se gasesc la Carrefour, Kaufland si alte hypermarket-uri sau la magazine care vand produse chinezesti).

| cosmincuriosu97 a răspuns:

Pai ceva dulce, sau un bibelou, un parfum, un set de cesti sau multe altele

| OmulĂla a răspuns:

Da, bineînțeles. Lavete și chestii pentru bucătărie, asta-i tot ce le lipsește mamelor. De ce n-o puneți, băi, să spele geamurile drept cadou? *ohgodwhy*

| GreenSky a răspuns:

Obiecte utile in bucatarie, cosmetice, un voucher la un magazin pe care il prefera, o floare.

| MEandTHEWORLD a răspuns:

Eu i-am luat mamei mele machiaje(mascara+luciu). acum nu stiu daca mama ta se machiaza happy. acum 2 ani i-am luat un bibelou.eu i-am mai facut odata o felicitarre 3D care nu a iesit prea bine dar a amuzat-o cand a vazut-o laughing (era super naspa).nu prea stiu.dar legat de cele de bucatarie nu prea poti...ca na doar e Craciunul. sper ca te-am ajutat.
P.S.eu nu prea sunt de acord cu felicitarea pentru ca astea i le poti face oricand si...

| prima a răspuns:

Tu cred ca stii cel mai bine ce siar dori ea.dar ii poti darui un parfum sau flori ciokolate. ceva cei place mamei tale ...succese!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cum am mai spus si la alti- o poseta, un set (parfum, crema, etc.) sau niste pantofi cu toc (nu mare) laughing

| mona a răspuns:

Un buchet de flori si o cutie de ciocolata mare

| FunKie999 a răspuns:

Ia-i un ceas de aur sau argint! Pentru mama mea e cadoul cel mai potrivit! Mult succes!

| kangolitaa a răspuns:

Buna...poti sa-i cumperi o perna personalizata cu tine si cu restul familiei tale sau o cana cu Mos Craciun sau o rezervare pentru spa sau o manusa de bucatarie cu Mos Craciun .....sau pur si simplu sa-i faci ceva manual (cercei, bratari, latisoare)
sau un tratament spa cu masaj la tine acasa :Xbafta! sper ca te-am ajutat

| KidGirl99 a răspuns:

I-ai o rochie de seara sau o pereche de cercei,un lant sau un inel,o pereche de cizme sau sandale, farduri sau parfumuri, deodorante, o pereche de pantaloni, orice e bine venit pentru mama ta indeferent de ce i-ai lua tongue Funda?

| Kriss96 a răspuns:

Depinde de ceea ce-i place sau de ce are nevoie.Eu in general trebuie sa ma uit dupa haine. Poate mama ta este innebunita dupa accesorii sau parfumuri.
Daca nu exista ceva ce sa-i placa in mod special, sau nu sti tu ce-i place, atunci poti sa-i iei un set cu produse de baie.Este cel mai neutru cadou.Neutru in sensul ca nu trebuie sa fie innebunita dupa asa ceva sau sa aiba nevoie.Produse de baie foloseste toata lumea. Poti sa-l impachetezi in hartie cu model de Craciun sau sa-l pui pur si simplu intr-o punga.
Succes! (stiu ca e greu cu cadourile de Craciun)

| supermamici a răspuns:

Un set de cosmetice pe care il poti personaliza dupa buget, niste cercei cu pietre swarowski (cam 120 lei), cescute de cafea de craciun (85 lei) http://www.supermamici.ro/cadouri-de-craciun-online/

| camycamylutza a răspuns:

Pai..eu as zice sai faci cadou un buchet de flori care ii plac ei, asta le plac cel mai mult femeilor in general sau poti sai faci un lantisor si cercei sau un inel asta ne intereseaza mai mult sau poti sai faci u o felicitare unei mame nu cred ca conteaza bani care ai dat pe acel cadou daca nu e venit din suflet..mult succes si sper ca te-am ajutat.:*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna!
Ii poti lua niste cosmetice de pilda, cum ar fi:
creme, lotiuni, ruj, trusa de farduri,parfum.
Un portofel chic, o geanta,o esarfa frumoasa,un fular,ceas de mana, sau poate un ghiveci de flori, set cesti sau pahare cu model specific sarbatorilor de iarna, set farfurii cu model specific sarbatorilor de iarna.
Te pup, Sarbatori fericite!